چرا مردم به داروخانه آنلاین احتیاج دارند؟

چرا مردم به داروخانه آنلاین احتیاج دارند؟

وقتی احساس بیماری می کنید در ابتدا چه می کنید؟ احتمالاً به داروخانه آنلاین مراجعه کنید یا با پزشک خود تماس بگیرید یا به صورت حضوری به داروخانه بروید.

تکامل فناوری به بهبود راحتی شخصی همه افراد کمک کرده است. امروزه، ما می توانیم بسیاری از اقدامات را بصورت آنلاین و بدون بیرون رفتن، انجام دهیم. همچنین در مورد مسائل مربوط به سلامتی، می توانید از راه دور کمک پزشکی دریافت کنید.

فارغ از برنامه های مراقبت های بهداشتی از راه دور، داروخانه های آنلاین یکی از راه های دریافت دارو و درمان، هنگام ماندن در خانه است. اگر داروخانه دارید، داشتن فروشگاه فیزیکی به تنهایی کافی نیست؛ شما باید خدمات فروش دارو به صورت آنلاین نیز داشته باشید. در زیر به بررسی علت های نیاز به داروخانه آنلاین خواهیم پرداخت.

 

 

چرا شما نیاز به طراحی سایت داروخانه دارید؟

سایت داروخانه یک تجارت الکترونیک است؛ داروها به فروش می رسند و مشتریان می توانند نسخه های خود را سفارش دهند. با این حال، داروخانه آنلاین با فروشگاه های الکترونیکی معمولی که غذا، محصولات خانگی و … می فروشند متفاوت است. فروشگاه داروخانه آنلاین باید همیشه در دسترس باشد و اطلاعات دقیق داروها برای مصرف کنندگان مشخص باشد. باید طراحی سایت داروخانه به گونه ای باشد که مصرف کنندگان به راحتی داروها را انتخاب کنند.

داروخانه آنلاین یک گزینه عالی است زیرا باعث بهتر شدن ارتباط مصرف کننده و تامین کننده می شود و دلایل اصلی ایجاد فروشگاه آنلاین برای داروخانه شما وجود دارد:

انتظار: منظور ما این است که مردم در حال حاضر انتظار داروخانه آنلاین را دارند. به گفته iResearch Services ، 80 درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید در یک فروشگاه فیزیکی ابتدا جستجوی آنلاین را شروع می کنند.

دسترسی شبانه روزی: داروخانه های آنلاین به صورت شبانه روزی در دسترس هستند. البته هر داروخانه ای خدمات تحویل شب را ارائه نمی دهد، اما مصرف کنندگان می توانند در دسترس بودن دارو را بررسی کرده و صبح آن را خریداری کنند. مردم در وقت خود صرفه جویی می کنند و آن را دوست دارند.

پوشش گسترده تر بازار: هنگامی که داروخانه شما به صورت آنلاین نیز فعالیت داشته باشد، احتمالاً مصرف کنندگان بیشتری را جذب کند. اگر تعداد مشتریان در حال افزایش باشد، سود شما نیز افزایش می یابد.
افزایش رقابت پذیری: داروخانه آنلاین فقط ارائه داروها به صورت آنلاین به مشتریان نیست؛ بلکه ارائه برند تجاری شماست. یک داروخانه آنلاین ممکن است محصولات و سطح خدمات با کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و ثابت کند که فروشگاه شما در بین رقبای موجود ممتاز است.

 

شما باید بدانید که داروخانه شما دارای چه ویژگی هایی باشد و چرا باید برای حفظ کاربران، یک طراحی UX کامل بسازید. همچنین باید با بهترین وب سایت های داروخانه آشنا شوید و ویژگی های آن ها را ببینید. این به شما کمک می کند تا یک داروخانه آنلاین ایجاد کنید.

 

اهمیت طراحی تخصصی سایت داروخانه

اول، طراحی وب سایت شما باید به روز باشد. اگر وب سایت داروخانه شما از روندهای مدرن پیروی می کند و از ترفندهای معاصر استفاده می کند، مطمئناً توجه کاربران را به خود جلب می کند.

دوم، طراحی دقیق UX باعث می شود وب سایت شما برای استفاده آسان باشد و روند ناوبری را ساده کند. کاربران وقت خود را برای یافتن دارو و سفارش آن ها تلف نکنند، یا اگر می خواهند با شما تماس بگیرند، هیچ سؤالی در مورد نحوه انجام آن نداشته باشند. طراحی آشفته منجر به سرخوردگی می شود و کاربران یکبار برای همیشه آن را ترک می کنند.

سوم، شاید ما آن را یکبار دیگر تکرار می کنیم، اما هنوز هم موضوع مهمی است (و همیشه خواهد بود)؛ اولین برداشت در نگاه مشتری معنی زیادی دارد. کاربران برای ارزیابی کیفیت وب سایت به چند ثانیه زمان نیاز دارند. علاوه بر این، شما باید در بین رقبا برجسته باشید، بنابراین اگر وب سایت داروخانه شما دارای ویژگی های قابل توجهی باشد، یک محرک اضافی برای کاربران خواهد بود.

و در نهایت، مطمئن شوید که وب سایت شما برای استفاده با موبایل مناسب است. شما باید وب سایت خود را برای گوشی های هوشمند وتبلت ها بهینه کنید؛ زیرا اکثر کاربران ترجیح می دهند از دستگاه های تلفن همراه برای وبگردی استفاده کنند. این یک پیروزی دیگر خواهد بود.

از این قسمت چه نتایجی می توانیم بگیریم؟ اگر شما قصد دارید از ابتدا یک وب سایت داروخانه ایجاد کنید به یک تیم از طراحان ماهر و توسعه دهندگان وب نیاز دارید.

 

 

چه ویژگی هایی باید در سایت داروخانه آنلاین شما وجود داشته باشد؟

مهم نیست بدانید که وب سایت شما شامل چه ویژگی هایی باشد. ما به شما ویژگی های اساسی داروخانه آنلاین را نشان می دهیم که بدون آن ها نمی تواند به درستی کار کند، اما ویژگی های اضافی را که خدمات شما را برجسته کرده و مصرف کنندگان بالقوه بیشتری را به خود جلب می کند، فراموش نکنید. به یاد داشته باشید که وب سایت شما برای مخاطبانی که به خرید آنلاین محصولات عادت کرده اند گزینه ای عالی است.

جستجو کردن: این ویژگی روند یافتن داروهای مختلف را ساده می کند. توصیه می شود برای یافتن داروها بر اساس طبقه بندی، جستجوی پیشرفته را با فیلترها اضافه کنید. علاوه بر این، هنگامی که جستجو ارتقاء می یابد، و با دو یا سه حرف نیاز کاربر را تشخیص می دهد، برای مصرف کنندگان نیز کاربردی است.

صفحه محصول: هر دارو باید توضیحاتی شامل دوز، موارد منع مصرف، عوارض جانبی، تصاویر و … داشته باشد.

اطلاعات تماس: به مصرف کنندگان اجازه دهید اطلاعات تماس را به سرعت پیدا کنند. این باید شامل شماره تلفن، ایمیل و همچنین ساعت کار باشد زیرا اگر برخی داروخانه ها 24 ساعته و در 7 روز هفته کار کنند، این اطلاعات باید در دسترس باشند.

نظرات مردم: مصرف کنندگان باید بتوانند نظرات خود را در مورد کیفیت خدمات یا دارو ارائه دهند.

آپلود مجدد نسخه ها: هنگامی که کاربران ممکن است نسخه های جدید خود را بارگذاری کرده یا نسخه های قدیمی خود را آنلاین پر کنند، این باعث صرفه جویی در وقت آن ها و افزایش وفاداری می شود.

پروفایل ها: کاربران باید پروفایل خود را برای آپلود نسخه و کار با پرونده های شخصی خود ایجاد کنند.

ادغام رسانه های اجتماعی: وقتی داروخانه مشخصات خود را در شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی دارد، مردم به این خدمات اعتماد بیشتری دارند و به احتمال زیاد، مصرف کنندگان داروخانه شما را انتخاب می کنند.

وبلاگ: هر مقاله جالب مربوط به پزشکی را می توانید در وبلاگ خود قرار دهید. به همه مصرف کنندگان خود یادآوری کنید که در صورت احساس بیماری باید به پزشک مراجعه کنند زیرا خود درمانی یک عمل بسیار خطرناک است.

 

مرحله نهایی شما این است که …

به شما توصیه می کنیم برای تماس با یک شرکت توسعه و ارائه اطلاعات دقیق در مورد پروژه خود به آن ها، یک طرح تجاری برای وب سایت داروخانه آنلاین خود بنویسید که شامل ویژگی های مورد نیاز، اندازه بودجه، زمان بندی، شرح پروژه و انتظارات طراحی باشد.

طراحی سایت داروخانه نیاز به رویکرد فردی دارد. اما تیم نوتاش همیشه دوست دارد با کارهای غیربدیهی کار کند، زیرا ما عیب یاب هستیم و این همان کاری است که ما انجام می دهیم. ما بیصبرانه منتظر همکاری با شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا