15 دلیل برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک

راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک شاید در نظر بعضی از ما عجیب به نظر برسه. حتماً با خودمون فکر می کنیم که فروش عینک مثل لباس و کفش به هیچ وجه بدون تست کردن مدل های مختلف امکان پذیر نیست. مثلاً باید چند تا عینک که مدل های متفاوتی دارن رو امتحان کنیم، چند لباس و کفش رو بپوشیم تا ببینیم کدوم یکی بیش تر به ما میاد و بعد همون رو بخریم. اما هیچ وقت به این موارد فکر کردین که:

 

  • چطور این روزها تا این حد خرید اینترنتی انواع لباس های رسمی و غیر رسمی رواج پیدا کرده؟
  • چه تعداد از انواع کفش های رسمی، اسپرت و ورزشی به صورت آنلاین در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسه؟
  • هر روز چندتا فروشگاه اینترنتی به تعداد فروشگاه های قبلی اضافه می شه؟
  • اصلاً اینترنت و فضای مجازی با این همه کاربر رو می شه نادیده گرفت؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک برای فروش بیش تر

دقت در تعداد زیاد فروشگاه های آنلاین برای فروش انواع لباس، کیف، کفش و به طور کلی همه نیازهای مختلف افراد، به ما نشون می ده که قطعاً فروش اینترنتی عینک هم یک کسب و کار موفق خواهد بود. در واقع ما برای داشتن فروش بهتر و بیش تر به هیچ وجه نباید از بستر پرمخاطب اینترنت و فضای مجازی غافل بشیم. چون به طور قطع فروشگاه آنلاین عینک با مزیت های خیلی زیادی که داره می تونه مشتری ها و در نهایت مقدار فروش کسب و کار ما رو فوق العاده بیش تر کنه. واقعاً راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک چه مزیت هایی داره؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک و مزایای آن

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک علاوه بر داشتن مشتری و فروش بیش تر شامل سیزده مورد زیر می شه:

نیاز به سرمایه اندک

ما با یک هزینه فوق العاده کم تر از خرید یا اجاره مغازه می تونیم ساخت سایت فروش عینک رو به یک شرکت معتبر مثل سایت تهران دیزاینر واگذار کنیم. به این ترتیب، برای شروع کار حتی اگر فروشگاهی هم نداشته باشیم به راحتی می تونیم با یک سرمایه خیلی کم فروشگاه اینترنتی عینک رو راه اندازی کنیم و سفارشات فروش و تعمیرات عینک رو داخل همین سایت قبول کنیم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک با هزینه های کم تر

هزینه ای که برای تغییر دکوراسیون و جذاب تر کردن یک فروشگاه عینک لازم داریم خیلی بیش تر از ساخت یک گالری جذاب در سایت فروش عینک خواهد بود. مثلاً برای چرخان کردن ویترین مغازه به این منظور که دید بهتری داشته باشه باید هزینه زیادی صرف بشه. در صورتی که گالری عکس یک فروشگاه آنلاین قدرت مانور فوق العاده بالایی برای دیده شدن داره، اون هم با صرف هزینه ای به مراتب کم تر.

تعداد شعبه های بیش تر

برای افتتاح شعبه های مختلف در محله ها و یا شهرهای گوناگون به طور قطع نیازمند هزینه های سرسام آوری هستیم. با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک مثل اینه که فروشگاه ما به اندازه کل کشور و حتی کل دنیا شعبه های فروش متعدد داره.

داشتن مشتریان نامحدود

وقتی در فضای بزرگ اینترنت که کاربران بی نهایت زیادی داره یک فروشگاه عینک داشته باشیم قطعاً تعداد مشتریان هم بسیار زیادتر از زمانی می شه که فقط ساکنین محل خودمون به مغازه ما سر می زدن.

باز بودن 24 ساعته مغازه

فروشگاه عینک آنلاین به صورت 24 ساعته قابل دسترسی برای کاربران اینترنت هست. در واقع به این ترتیب، مغازه عینک فروشی ما در 24 ساعت شبانه روز باز هست. بنابراین هر کسی که متقاضی خرید اینترنتی عینک باشه به راحتی می تونه هر موقع که فرصت داشته باشه به سایت ما سر بزنه و خرید خودش رو انجام بده.

داشتن فروش نامحدود

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک محدوده فعالیت ما به اندازه کل کشور و حتی سر تا سر دنیا گسترش پیدا می کنه. کاربرهای زیادی به سایت ما سر می زنن و از بین این افراد یک سری هم جزء مشتری های ما می شن. به همین دلیل مشتری های ما خیلی بیش تر از زمانی می شه که فقط در فروشگاه خودمون منتظر اومدن مشتری می نشستیم. این حجم مشتری رو به هیچ وجه نمی تونستیم داخل مغازه مون داشته باشیم. ولی شرکت هایی مثل سایت تهران دیزاینر با طراحی سایت فروشگاهی امکان داشتن فروش نامحدود رو با هزینه ای کاملاً مناسب و به صرفه در اختیار ما قرار می دن.

 

صرفه جویی در زمان ارائه اطلاعات

ما در یک صفحه از فروشگاه اینترنتی عینک می تونیم تمام اطلاعات مورد نیاز مشتری ها رو در اختیار اون ها قرار بدیم. علاوه بر این، برای هر مدل عینک هم می شه توضیحات کامل قرار داد تا همه خصوصیت هایی که داره مشخص بشه. بنابراین دیگه مجبور نیستیم برای هر کدوم از مشتری ها، دونه دونه، وقت بگذاریم و همه توضیحاتی که لازم دارن رو بارها و بارها تکرار کنیم.

صرفه جویی در زمان ارائه خدمات

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک، تازه بعد از این که مشتری سفارش خودش رو ثبت می کنه، کار ما شروع می شه. یعنی مراحل دادن اطلاعات و انتخاب مدل عینک بدون این که نیازی به حضور ما باشه، طی شده و فقط بعد از ثبت سفارش هست که باید وارد عمل بشیم. به این ترتیب، کلی در زمان و انرژی ما صرفه جویی می شه.

منعطف بودن زمان کار

کار در فضای اینترنت نه تنها به مکان محدود نیست، محدود به زمان هم نمی شه. بنابراین در هر زمانی که فرصت داشته باشیم می تونیم فرایندهای خریدی که در سایت انجام شده رو مورد بررسی قرار بدیم.

 

داشتن درآمد جانبی

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک علاوه بر درآمدی که از طریق مغازه به دست میاریم، درآمدی جانبی هم از راه  اینترنت کسب می کنیم. به این ترتیب، به راحتی از دو جا کسب درآمد داریم؛ هم فضای حقیقی و هم فضای مجازی.

دسترسی راحت مشتریان

اینترنت به راحتی با استفاده از موبایل های هوشمند، رایانه و لپ تاپ در اختیار عموم مردم قرار داره. به همین علت یک فروشگاه عینک اینترنتی خیلی بیش تر از یک مغازه فیزیکی در دسترس متقاضیان خرید عینک هست.

پیشی گرفتن از رقبا

اگر فعالیت خودمون رو فقط به مغازه ای که برای فروش و تعمیر عینک داریم، محدود کنیم، در خوش بینانه ترین حالت ممکن، کل افراد محل به جای مراجعه به رقبای ما به ما مراجعه می کنن. در صورتی که با طراحی سایت عینک از رقبای خود در کل کشور پیشی می گیریم.

راحت تر انجام شدن کارها با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی فروش عینک تمام کارها از ثبت سفارش گرفته تا تحویل محصولات بسیار راحت تر انجام می شه. به این ترتیب، بیش تر تمرکز ما به عنوان یک فروشنده می تونه روی کیفیت انجام خدمات و کالاها قرار بگیره تا روند گرفتن سفارش و فروش و تحویل به مشتری.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *