SEO request

اگر دخواست سئو دارید لطفا اطلاعات خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم 

سئو تنها برای سایت های وردپرس انجام می گیرد

1- سئو    2 – افزایش سرعت سایت تا 4 ثانیه لود

برای مشاوره قبل از سفارش لطفا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید

چرا سئو برای یک سایت الزامی است؟

بهینه‌ سازی موتور جستجو در واقع تمامی اقداماتی است که ما آن‌ ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم سایت را با الگوریتم ‌های یک موتور جستجو هماهنگ کنیم. اما بیایید با هم به این سوال پاسخ دهیم که چرا سئو سایت مهم می‌باشد؟ ما در این مطلب قصد داریم به‌ طور کامل برای شما در رابطه با پاسخ به این سوال صحبت کنیم.

سئو سایت و یا به ‌عبارت‌ دیگر بهینه‌ سازی سایت یکی از اقداماتی است که در دنیای دیجیتال امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است‌. بهینه‌ سازی موتور جستجو در واقع تمامی اقداماتی است که ما آن‌ ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم سایت را با الگوریتم ‌های یک موتور جستجو هماهنگ کنیم.

. اما بیایید با هم به این سوال پاسخ دهیم که چرا سئو مهم می‌باشد؟ ما در این مطلب قصد داریم به‌ طور کامل برای شما در رابطه با پاسخ به این سوال صحبت کنیم و به شما بگوییم که چرا استفاده از بهینه‌ سازی در دنیای دیجیتال امروز مهم می‌باشد. توجه نمایند که به‌ طور کلی در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروز افراد دیگر تمایلی به خرید حضوری ندارند و تلاش می‌کنند که تمام نیاز ها و خرید های خودشان از طریق بستر اینترنت انجام دهند. همین موضوع باعث شده که فضای مجازی اعم از انواع مختلف شبکه ‌های مجازی و موتور های جستجو تلاش کنند تا شرایط را برای کاربران و مشتریانشان فراهم کنند تا آن‌ ها بتوانند بدون هیچ ‌گونه مشکلی نیاز خود را برطرف سازند. سئو سایت در واقع به شما کمک می‌کند تا سایت خودتان را تا آنجا که می‌توانید در رتبه ‌های مناسب‌تری به کاربران نشان دهید. هر چه شما بهینه ‌سازی را جدی گرفته باشید و به ‌طور مناسب‌تر از آن بهره برده باشید، رتبه شما ارتقا خواهد یافت و شما جزو سایت ‌های برتر به کاربران نمایش داده خواهید شد. توجه نمایید که به‌ طور کلی الگوریتم‌ های متفاوتی وجود دارند که هر کدام از این الگوریتم ‌ها تاثیر خاصی روی سئو سایت شما دارند.

 

Gray hat SEO

سئو سایت چیست؟

بیایید در مراحل اولیه با یکدیگر بررسی کنیم که بهینه ‌سازی چیست و اصلا چرا در دنیای امروز تا این حد مهم می‌باشد؟ به‌ طور لغوی بهبود عملکرد یک وب‌ سایت براساس استاندارد هایی که توسط یک موتور جستجو پایه‌گذاری شده سئو سایت می‌باشد. و یا حتی آن ‌ها را برای همیشه از دسترس کاربران خارج می‌کند. 

اگر یک وب‌سایت سعی کنند تا آنجا که می‌تواند خودش را با الگوریتم ‌ها آپدیت کند و تلاش نماید که قوانین را جدی بگیرد می‌تواند به‌ عنوان یک سایت متناسب به کاربر نمایش داده شود. فاکتور های گوناگونی در این زمینه تاثیرگذار می‌باشند که ما در ادامه به‌ طور مفصل در رابطه با آن ‌ها برای شما صحبت خواهیم کرد. 

توجه نمایید که امروزه انواع بسیار مختلف و متفاوتی از سئو سایت وجود دارد. روش ارگانیک بهینه سازی این است که شما با توجه به قوانین گوگل تلاش کنید تا سایت خود را بالاتر بیاورید. روش دیگر این است که قوانین گوگل را کنار بگذارید و سعی کنید که با استفاده از دور زدن قوانین سایت خودتان را بالاتر بیاورید. شاید این روش کاربردی باشد اما توجه نمایید که این روش سئو اصلا کاربر پسند نیست و در دنیای امروز اگر یک سایت کاربر پسند نباشد به ‌هیچ‌ عنوان هیچ بازدهی با خود به‌ همراه نخواهد داشت. علاوه‌ بر این موضوع، گوگل امروزه بسیار هوشمند شده و با آپدیت های سریعی که دارد تمام فعالیت ‌های غیرمجاز را در سریع‌ترین زمان شناسایی می‌کند و جرایمی برای این نوع سایت‌ ها در نظر می‌گیرد

چرا باید سئو را جدی بگیریم؟ 

برای درک بهتر اهمیت سئو سایت شرایطی را تصور کنید که می‌خواهید برای پاسخ به یک سوال و یا خرید یک محصول از یک موتور جستجو کمک بگیرید. در این شرایط شما یک عبارت کلیدی را سرچ می‌کنید و بعد سایت ‌هایی که توسط عبارت کلیدی آورده شدن را باز می‌کنید. در مرحله اول به سراغ سایت اول می‌روید و محصولات یا اطلاعات موجود در آن را چک می‌کنید. اگر پاسخ سوال خود را گرفته باشید موتور جستجوگر را ترک میکنید و در غیر این صورت ممکن است که شما به سراغ سایت دوم و سوم هم بروید. این شرایط برای تمامی کاربرانی که در سراسر جهان از موتور های جستجوگر استفاده می‌کنند صدق می‌کند. اگر شما از سئو سایت بهره ببرید می‌توانید رتبه سایت خودتان را بالاتر بیاورید و سایت خود را جزو سه سایت اصلی به کاربران خودتان نشان دهید. این ‌موضوع باعث می‌شود که سایت شما بیشتر دیده شود و بیشتر دیده شدن سایت شما، در نهایت می‌تواند کسب‌ و کار شما را گسترش دهد. اگر سایت شما رتبه متناسبی در گوگل نداشته باشد، ممکن است کاربران بسیار کمی به آن سر بزنند و در مقایسه با سایت اول تا سوم میزان بازدید سایت شما تا حد بسیار زیادی پائین‌تر می‌آید. پس بنابراین اگر می‌خواهید که از پلتفرم فضای مجازی بهره ببرید تا بتوانید کسب‌ و کار خود را گسترش دهید باید حتما به سئو سایت اهمیت بدهید. تحقیقات بسیار زیادی ثابت کرده‌اند سایت ‌هایی که سئو متناسبی دارند تا حد بسیار زیادی میزان فروش و ارائه خدمات بسیار بیشتری نیز دارند. علاوه‌ بر این اگر شما سایتی در زمینه فروش ندارید، اگر بازدید خوبی داشته باشید می‌توانید با استفاده از تبلیغات گوناگون و قرار دادن آن‌ ها در سایت خودتان درآمدزایی بسیار زیادی را داشته باشید. 

معیار هایی که می‌توانند به شما کمک کند سئو سایت خود را بهتر کنید

برای این ‌که شما در زمینه بهینه‌ سازی سایت خود و سئو سایت موفق‌تر باشید، باید الگوریتم‌ های گوگل را به‌ طور کامل بشناسید. الگوریتم ‌های بسیار گوناگون و متنوعی وجود دارند که هر کدام از آن ‌ها در زمینه خاصی از بهینه ‌سازی فعالیت می‌کنند. اگر شما این الگوریتم ‌ها را بشناسید و با آپدیت های آن ‌ها آشنا باشید می‌توانید بدون هیچ‌ گونه مشکل و در سریع‌ترین زمان سئو سایت خودتان را بهبود ببخشید. برای مثال گوگل سایت‌ هایی که در رتبه‌ های خوبی هستند اما بازدید متناسبی نمی‌گیرند را جریمه می‌کند و آن‌ ها را در رتبه‌ های پایین‌تری قرار می‌دهد. و یا برای مثال اگر کپی درون مطالب یک سایت وجود داشته باشد گوگل آن‌ ها را جریمه می‌کند و رتبه آن‌ ها را کاهش می‌دهد. به‌ طور کلی روش‌ های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا از طریق یک روش ارگانیک به‌ راحتی سئو سایت خود را بهبود ببخشید. سئو وردپرس  یکی از پر استفاده ترین انواع سئو میباشد. ما در ادامه برای شما در رابطه با این روش ‌ها صحبت کرده‌‌ایم

نوشتن محتوای خوب 

روش اول که می‌تواند به شما کمک کند سئو سایت خود را بهبود ببخشید نوشتن محتوای خوب می‌باشد. تولید محتوا های گوناگون می‌توانند اطلاعات متناسبی را به کاربران انتقال دهد و همین موضوع می‌تواند باعث شود که بازدید سایت شما بالاتر برود. سعی کنید که به‌ هیچ‌ عنوان محتوا را از قلم نیندازید. محتوا شامل محتوا های متنی، تصاویر، ویدئوها، پادکست ‌های صوتی، و موارد دیگر می‌شود.

جدی گرفتن لینک‌ های داخلی و خارجی

لینک‌ های داخلی و خارجی مواردی دیگری می‌باشند که می‌توانند در زمینه بهبود سئو سایت شما تاثیرگذار باشند. شما می‌توانید با استفاده از انواع مختلف لینک ‌هایی که به صفحات داخلی سایت شما داده می‌شوند و گرفتن لینک از سایت ‌های متفاوت دیگر شرایط سایت خودتان را بهبود ببخشید و رتبه خود را در گوگل بالاتر بیاورید. توجه نمایید لینک دهی متناسب تاثیر بسیار زیادی در بهبود شرایط سایت شما دارد.

بهبود سرعت سایت 

مورد دیگری که می‌تواند هم  به‌ صورت فنی و هم در زمینه ی سئو سایت باعث بهبود شرایط سایت شما شود افزایش سرعت سایت می‌باشد. توجه نمایید که به ‌طور معمول اگر سایتی بالای شش الی هفت ثانیه زمان نیاز داشته باشد تا بالا بیاید از نظر کاربران سایت نامناسبی تلقی میشود. کاربران شما ممکن است که در سریع ‌ترین زمان نیاز به یافتن پاسخ داشته باشند و نمی‌توانند منتظر باشند تا سایت شما بالاتر بیاید. همین موضوع باعث می‌شود که بازدید سایت شما به نسبت رتبه شما متناسب نباشد و در ادامه باعث پایین آمدن رتبه سایت شما شود. توجه نمایید که شما می‌توانید بدون هیچ‌ ‌گونه مشکلی و تنها با بهبود شرایط فنی سایت خودتان به ‌راحتی بازدید خود را بالاتر ببرید و با بالا بردن بازدید خودتان باعث بهبود شرایط سئو سایت شوید.

برای مشاوره قبل از سفارش لطفا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید

اسکرول به بالا