لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، طراح ایده نوتاش به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.اجرای هرگونه قرارداد و پروژه برنامه نویسی و طراحی وب سایت و پورتال توسط مجموعه طراح ایده نوتاش ، به منزله پذیرش و تائید این قوانین توسط مشترکین سرویس ها و سفارش دهندگان محترم می باشد.

 

1: قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قوانین را مطالعه فرمائید.
2: ایجاد وب سایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.
3: تمامی وب سایت های ایجاد شده در مجموعه تهران دیزاینر ، پس از تحویل تمام مسئولیت محتوا وموارد دیگر به عهده مشتری می شود
4: مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در وب سایت ساخته شده بر عهدۀ شخص بوده و به مجموعه ی  تهران دیزاینر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت شما ندارد.
5: ایجاد هرگونه وب سایت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیت ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و وب سایت ایجاد شده از سیستم پرتال حذف می گردد. همچنین در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد. در صورت بودن سایت در هاست مجموعه
6: امکان انصراف از سفارش و فسخ قرارداد تنها باتوجه به شرایط فسخ قرارداد و یا قبل از امضای قرارداد امکان پذیر خواهد بود.

7: هزینه تمدید سالانه پشتیبانی معادل 20% هزینه قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه است. در صورتی که ماژول های سفارشی در آینده نیر درخواست داده باشید، 20% هزینه این ماژول ها بعلاوه نرخ تورم نیز لحاظ خواهد شد.لازم به ذکر است تخفیف هایی که در هنگام تمدید بر روی قیمت ها لحاظ شده باشد،جهت تمدید معتبر نخواهند بود.
8: از فضای هاست فقط برای وب سایت سفارش داده شده می توان استفاده کرد،بدین معنی که شما نمی توانید  جهت  هیچ گونه برنامه یا وب سایت و یا هرگونه عملیات  غیر مرتبط دیگر را از این هاست استفاده کنید.
9: باتوجه به هسته مشترک و فراهم ساختن قابلیت بروز رسانی خودکار بر روی وب سایت ها، امکان تغییر هاست وب سایت توسط شما وجود دارد. مجموعه طراح ایده نوتاش  همواره از پرقدرتمند ترین سرورها استفاده کرده و تمامی مکانیزم های امنیتی و پشتیبان گیری از وب سایت ها و محتوا ها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بنابراین نیاز به تمهیداتی از سمت شما نیست.
10: مسئولیت محتوا و خدماتی که بر روی وب سایت خود ارائه می دهید بر عهده شما است، در صورت نوشتن محتوا یا ارائه خدمات یا محصولاتی که خلاف قوانین کشور باشد اطلاعات شما در اختیار مراجع استعلام کننده قرار می گیرد. در صورت بودن در هاست مجموعه

11: تمامی سورس های برنامه ها و طراحی وب سایت ها وردپرس هستند و در اختیار شما قرار می گیرند

12: طراحی وب سایت های سفارش داده شده تنها می تواند در یک دامنه و یک سایت نصب و فعال گردد . اگر اشتباهات تایپی در زمان اعلام دامنه و یا ساب دامنه صورت گیرد، عواقب ناشی از آن بر عهده مشترک یا سفارش دهنده می باشد . امکان تغییر و یا اضافه کردن دامنه و ساب دامنه بعد از ارسال سفارش و عقد قرارداد وجود ندارد.

13: مشترک یا سفارش دهنده می تواند درخواست اضافه کردن دامنه را درون توضیحات سفارش خود ثبت نماید. هزینه اضافه کردن هر دامنه شمول هزینه جداگانه می باشد و مرجع اعلام قیمت، در هر شرایطی، سرویس دهنده (مجموعه طراح ایده نوتاش )  می باشد.

14: كلیه حقوق علمی, مادی و معنوی طرح مطابق قانون حقوق مصنفین و مولفین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعلق به سرویس دهنده (مجموعه طراح ایده نوتاش)  می باشد.

15: در صورت درخواست حذف امضای اثر، مشترک یا سفارش دهنده می تواند با پرداخت هزینه حداقل 2 برابر هزینه قرارداد و کسب رضایت کتبی سرویس دهنده (مجموعه طراح ایده نوتاش ) در سربرگ رسمی، نسبت به حذف امضا اقدام نماید.

16: حذف کپی رایت از انتهای سایت‌ها، اسکریپت‌ها و ماژول های مجموعه طراح ایده نوتاش خلاف قوانین بوده و متخلف موظف به پرداخت ۲ میلیون تومان خسارت به مجموعه تهران دیزاینر و بازگرداندن کپی رایت به سایت خود می باشد. در غیر اینصورت خدمات و سرویس‌های ارائه شده به مشتری قطع خواهد شد و موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قانونی و قضایی، پیگیری خواهد شد.

17: پس از پایان مدت زمان قرارداد، با پرداخت حداقل 25 درصد از کل مبلغ قرارداد به عنوان هزینه پشتیبانی،این قرارداد قابل تمدید خواهد بود.

18: در صورت عدم تمدید قرارداد، وظیفه پشتیبانی و رفع اشکالات فنی از سرویس‌دهنده به هر صورت و به هرشکل، ساقط می گردد و خدمات مشترک یا سفارش دهنده قطع می گردد.

19: در صورت  عدم تمدید قرارداد، سرویس دهنده (مجموعه تهران دیزاینر  )  می تواند خدمات میزبانی و ثبت تارنمای مشترک را قطع نماید.

20: شایان ذکر است طراحی سایت مشمول گارانتی بازگشت وجه نمی باشد.

21: در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) طبق قوانین حاکم بر جامعه عمل خواهد شد. در مواردی كه به علل ناشی از شرایط قهری (شرایط خاص) كه رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیرممكن گردد، در صورت فسخ قرارداد هیچیك از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب با توافق طرفین صورت می گیرد.

22: پرداخت کلیه مالیات و کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده مشترک یا سفارش دهنده می باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به سرویس دهنده (مجموعه تهران دیزاینر) پرداخت می گردد.

23:در صورت گذشت ۷روز از تاریخ قرارداد، مشتری موظف به پرداخت کلیه مبلغ قرارداد می باشد.
24:تغییرات در سایت در زمان پشتیبانی (زمانی است که پروژه ی طراحی سایت به اتمام رسیده است)، شامل تغییرات کلی، برنامه نویسی، طراحی مجدد، تغییرات کلی در سایت و… نمی باشد.

25: خدمات ثبت دامنه و میزبانی فقط به صورت سالانه از سوی سرویس دهنده (مجموعه تهران دیزاینر)  ارائه می گردد و مشترک موظف است 14روز پیش از پایان قرارداد هزینه تمدید را مطابق قیمت روز که توسط سرویس دهنده (مجموعه تهران دیزاینر)  اعلام می گردد، پرداخت نماید. در صورت عدم پرداخت در موعد مقرر، مشکلات به وجود آمده متوجه مشترک یا سفارش دهنده خواهد بود.