15 دلیل برای اینکه شما می توانید از اینستاگرام کسب درآمد بالایی داشته باشید

15 دلیل برای اینکه شما می توانید از اینستاگرام کسب درآمد بالایی داشته باشید

امروزه استفاده از شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، بسیار محبوب گشته است و روزانه افراد زیادی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. بنابراین شما می توانید با افزایش فالور های خود کسب درآمد های بسیاری کنید و کسب و کار خود را رشد دهید.

15 دلیل برای اینکه شما می توانید از اینستاگرام کسب درآمد بالایی داشته باشید

با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار رایج و محبوب شده است به طوری که میلیون ها نفر در روز از شبکه های اجتماعی بازدید می کنند. اینستاگرام امروزه از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا بخصوص ایران است، بنابراین روزانه میلیون ها بازدید کننده و کاربر دارد، بنابراین شما می توانید با افزایش فالور های خود، کسب درآمد های بسیاری کنید.

اینستاگرام روزانه میلیون ها بازدید کننده دارد از این رو بستر مناسبی برای کسب و کار های کوچک برای فروش و خدمت رسانی آنلاین است، بسیاری از افراد روزانه فروش بسیاری از این شبکه اجتماعی می کنند و درآمد های بسیاری کسب می کنند. افزایش فالور، افزایش لایک و افزایش کامنت های یک پیج می تواند تاثیر به سزایی در فروش و کسب درآمد بیشتر آن پیج داشته باشد.

1-اینستاگرام برای تمامی افراد رایگان است

تصور کنید شما محصولی برای فروش دارید و اگر این محصول را بخواهید در دنیای واقعی به فروش بگذارید، نیازمند تهیه مغازه هستید و امروزه قیمت اجاره مغازه ها بسیار سرسام آور شده است، از این رو شما برای شروع کسب و کار خود نیاز به سرمایه های بسیاری دارید، اما برای فروش در اینستاگرام شما نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای ندارید و کاملا رایگان است.

بنابراین شما دیگر نیاز به پرداخت اجاره مغازه و یا رهن مغازه نخواهید داشت و می توانید آن مبلغ را سرمایه کار خود کنید و کسب و کار خود را بیشتر از قبل رشد دهید و درآمد های بسیاری را کسب کنید.

2-میلیون ها بازدید روزانه

روزانه میلیون ها کاربر در هر ساعت از شبانه روز از اینستاگرام بازدید می کنند، بنابراین اینستاگرام بستر بسیار مناسبی با پتانسیل بالا برای کسب و کار های آنلاین و درآمد زایی است. شما میتوانید با خرید فالور، لایک و کامنت از ما، با افزایش فالور های خود کسب درآمد های بسیاری کنید و روزانه بر مشتریان خود بیفزایید.

3- نیازی به مجوز ندارید!

شما برای راه اندازی یک مغازه و کسب درآمد با آن نیاز به مجوز های بسیاری دارید تا بتوانید محصول خود را بفروشید، همچنین مالیات های بسیاری نیز باید در سال پرداخت کنید، اما کسب و کار آنلاین در اینستاگرام نیاز به مجوز و پرداخت مالیات ندارد و شما می توانید به راحتی از این شبکه اجتماعی کسب درآمد کنید.

4-کسب درآمد در هر شبانه روز با هر شرایطی

با استفاده از این شبکه اجتماعی می توان در هر شرایطی و با هر وسیله الکتریکی هوشمندی کسب درآمد کرد، فرقی نمی کند ساعت چند باشد، شما ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز مشتری داشته باشید و حتی در حین خواب هم پول در بیارید. همینطور فرقی نمی کند کجا باشید و چه می کنید کسب و کار شما همواره در گوشی همراه شما در جیب شما است.

5-ارتباط گسترده با مشتریان

مشتریان مغازه می آیند و خرید می کنند و می روند، اما کسب و کار آنلاین با اینستاگرام اینطور نیست و شما می توانید پس از خرید نیز با مشتریان خود در ارتباط باشید و از مشتریان بعد از خرید نیز با ارسال کد تخفیف و غیره، مشتری را ترغیب به خرید کنید و کسب درآمد کنید.

همچنین با افزایش فالور ها بر تعداد مشتری های شما افزوده میشود و می توانید با ارسال کد تخفیف و یا پیشنهاد ویژه آنها را در هر شبانه روز ترغیب به خرید کنید.

6-آیا با کامپیوتر خانگی هم میشه کسب درآمد کرد؟

شما می توانید با هر وسیله هوشمندی که توانایی نصب و استفاده از اینستاگرام را داشته باشد کسب درآمد کنید، شما می توانید با تلفن همراه خود، کامپیوتر شخصی، لپ تاپ و…. به راحتی کسب درآمد کنید، بنابراین شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای در جهت خرید وسیله هوشمند ندارید.

 

7-عدم نیاز به سرمایه برای بازاریابی

در جهت رشد هر کسب و کاری شما نیاز به تبلیغات گسترده دارید، اما شبکه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام شما برای جذب مشتری نیاز به هیچگونه هزینه در جهت بازاریابی نخواهید داشت و می توانید تنها با ساخت یک پیج و فرار دادن محصول و افزایش فالور های خود کسب درآمد های بسیاری کنید.

8-بدون محدودیت در فروش

شما هیچ محدودیتی در فروش خود دارید و می توانید در هر شبانه روز تعداد بی نهایت محصول بفروشید و از این راه درآمد خود را به اوج خود برسانید و از کسب و کار آنلاین خود درآمد های بسیاری کسب کنید.

9-کسب درآمد چندگانه

از اینستاگرام می توانید به روش های مختلف کسب درآمد کنید، به عنوان مثال شما می توانید با فروش محصولات و تبلیغات در پیج خود کسب درآمد های میلیونی کنید. برای کسب درآمد از روش تبلیغات، شما نیاز به فالور های بسیاری دارید، از این رو با خرید فالور سبب افزایش فالور های خود شوید.

10-برندسازی

تا به حال دقت کردید بسیاری از شرکت ها، فروش و خدمت رسانی از طریق پیج اینستاگرام انجام نمی دهند و با این حال هزینه های بسیاری را در جهت تبلیغات در پیج های مختلف می کنند، زیرا برندسازی از عوامل بسیار مهم در افزایش فروش شما است. همچنین افزایش فالور نیز می تواند سبب افزایش اعتماد مشتریان به برند شما شود و شما از برند خود کسب درآمد های بسیاری کنید.

11-کسب درآمد در هر شبانه روز

در هر ساعت از شبانه روز که فکرش را بکنید میلیون ها نفر در جهات در حال وقت گذرانی در اینستاگرام هستند، بنابراین شما در هر شبانه روز هر ساعتی که باشد می توانید مشتری جذب کنید و درآمد های بسیاری را برای خود به ارمغان بیاورید.

12- بازار کار فعال

هر فردی با هر سلیقه و نیازی در اینستاگرام حضور دارد، بنابراین شما هر خدماتی که در اینستاگرام به انجام برسانید و یا هر محصولی را برای فروش بگذارید، همواره مشتری های خود را خواهید داشت و هیچ نگرانی به جهت جذب مشتری نخواهید داشت. قطعا از هر میلیون کاربری که در هر ساعت از اینستاگرام بازدید می کند یک شخص به خدمات و یا محصول شما نیاز دارد و شما می توانید با خدمت رسانی و فروش محصول خود کسب درآمد های بسیاری کنید.

 

بنابراین با افزایش تعداد فالور های خود، خواهید توانست مشتریان بسیاری را از کسب و کار خود مطلع کنید و مشتریان را به صفحه کسب و کار خود سوق دهید.

13-جلب اعتماد

با افزایش تعداد فالور های شما، مشتریان اعتماد بیشتری به پیج شما خواهند کرد، همانطور که میدانید هر چه یک پیج دارای فالور های بیشتری باشد کاربران اعتماد بیشتری به آن پیج خواهند کرد و از این رو با افزایش فالور فروش شما به سقف خود خواهد رسید.

14-رشد سریع و گسترده

در اینستاگرام می توان به سرعت رشد کرد و کسب و کار خود را رشد داد، با افزایش فالور شما، پیج شما به یک برند تبدیل خواهد شد و افراد زیادی روزانه به پیج شما مراجعه می کنند و خرید میکنند.

15-بدون نیاز به مهارت

شما می توانید تنها با نصب اینستاگرام و ساخت پیج کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنید و نیاز به هیچ مهارت خاص و یا دانش خاصی ندارید، از این رو اینستاگرام انتخاب مناسبی برای افرادی است که نیاز به فروش آنلاین بدون نیاز به مهارت و یا دانش دارند است.

امروزه بسیاری از افراد با افزایش فالور خود از اینستاگرام کسب درآمد های بسیاری می کنند از این رو شما نیز می توانید با افتتاح یک پیج، کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.

 

Leave Your Comments